KONTAKT +355 82 248 535


Mos hezitoni të na kontaktoni

Nëse keni një pyetje ose dëshironi të dini një informacion specifik rreth nesh apo mënyrës si operojmë, na kontaktoni nëpërmjet kësaj forme dhe do të merrni një përgjigje ne pak kohë.

Detaje Kontakti

Korcë – Rruga Muzakaj

+355 82 248 535

sqAlbanian
en_GBEnglish sqAlbanian